- Shrnovací dveře

Shrnovací dveře


Shrnovací dveře - obchod - úvodní strana

JAK NAKUPOVAT


Shrnovací plastové dveře jsou nabízeny jako zboží na zakázku – tedy „na míru dle přání zákazníka“. Pro nákup v našem internetovém obchodě není nutná registrace.


Při výběru Vám poslouží jednotlivé kategorie nabízeného zboží, které mají variabilní možnosti v typu, výběru materiálu, barev a doplňků. Vzhledem k různým rozlišovacím schopnostem obrazovky PC upozorňujeme na možnou malou odlišnost Vámi vybraného barevného odstínu. Před dokončením objednávky si prosím prostudujte naše Obchodní podmínky. Po ukončení výběru a odeslání závazné objednávky jste již zaregistrováni pro případné další nákupy. Zadání Vaší objednávky bude automaticky zpětně potvrzeno e-mailem. Přijetí objednávky k vyřízení Vám bude potvrzeno zároveň se zasláním zálohové faktury. 

Požadavky na zcela atypické rozměry, početně větší dodávky apod. je možné uvést do kontaktního e-mailu, obratem Vám zašleme výpočet ceny s termínem možného dodání. Standardní doba dodání zakázky je 14 pracovních dní od příchozí platby na účet dodavatele.

Návod jak postupovat při objednávce najdete v levém odkazu ČLÁNKY - Shrnovací dveře - jak správně vybrat ....

Součástí dodávky jsou: shrnovací dveře, horní a boční vodící lišty (při požadavku spodní lišty nutno přiobjednat), vybraný zavírací mechanismus a standardně přibalené upevňovací šrouby do kovových zárubní. U ostatních zárubní, sádrokartonu apod.  je třeba individuálně zvolit vhodný typ upevňovacího materiálu.

Samostatně jednotlivé komponenty nedodáváme, vždy pouze jako celou dodávku s objednávkou shrnovacích dveří.

NEJSME PLÁTCI DPH – uvedené ceny jsou tedy konečné!

 

 

 

 

vzorky
vzorky