- Shrnovací dveře

Shrnovací dveře


Shrnovací dveře - obchod - úvodní strana

Shrnovací dveře plastové lamelovéShrnovací plastové lamelové dveře jsou moderní doplněk vhodný pro bytové i nebytové interiéry. Slouží především jako náhrada klasických dveří. Výhodou je velká úspora prostoru – po shrnutí zabírají minimum místa. Ideální použití také jako předělovací stěny pro praktické rozdělení velkých prostor.

Shrnovací dveře jsou vyráběny z kvalitního italského materiálu se širokým výběrem barev a povrchových úprav, různými druhy skleněných výplní. Samozřejmostí je nabídka doplňků ke zhotoveným dveřím – madla, kliky.

Dodáváme dveře jednokřídlové i dvoukřídlové. V rozlišení "jednobarevné" a "imitace dřeva, potisk, lak". Shrnovací dveře jednobarevné jsou nabízeny v 6-ti základních barvách. Shrnovací dveře imitace dřeva-potisk-lak mají v nabídce celkem 16 možných barevných variací a povrchů.

Základní nabízené prosklení obou typů shrnovacích dveří je třířadové klasické. U jednokřídlových dveří pak nabízíme i prosklení ve tvaru písmene X a prosklení ve tvaru písmene V. Speciální požadavky a přání je možné zaslat i s nákresem rozmístění skel do e-mailu.

Standardní výška dveří do 250 cm, ale jsme schopni dodat atypické rozměry do výšky 300 cm – šířka dveří do 7 m. U zcela atypických šířek dodáváme zpevněné horní kovové vedení v barevném tónu dveří. Všechna provedení shrnovacích dveří lze na přání doplnit i spodní vodicí lištou – není nutná, dveře jsou samonosné a stabilní i ve větších rozměrech (spodní lišta má cca 3cm vyvýšení oproti podlaze).

Součástí dodávky jsou: shrnovací dveře, vodicí lišty, vybraný zavírací mechanismus a standardně přibalené upevňovací šrouby do kovových zárubní. U ostatních zárubní, sádrokartonu, dřeva apod.  je třeba individuálně zvolit vhodný typ upevňovacího materiálu.

Samostatně jednotlivé komponenty nedodáváme (kliky, madla, vodící lišty) - slouží pouze jako doplňky u nás vyrobených shrnovacích dveří.


Shrnovací dveře, které si u nás objednáte jsou vyrobeny zakázkově – dle Vašeho výběru. Zboží není vyráběno na sklad v typizovaných rozměrech, každá zakázka je individuální a tím je záruka prvotřídní jakosti dodávky od českého výrobce.